Aeroservice24

O nas

Jesteśmy młodą organizacją, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej i produkcyjnej.

Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw znajdujących się na terenie „doliny lotniczej” i nie tylko.

Nasza oferta zawiera

  • dostarczanie maszyn, urządzeń i narzędzi dla linii produkcyjnych oraz warsztatów obsługowych,
  • serwisowanie i utrzymanie ruchu,
  • świadczenie usług związanych z koordynacją procesów zakupowych.

Nasze realizacje

Znamy standardy obowiązujące w przemyśle lotniczym i dla tego dostarczane przez nas usługi są zgodne z obowiązującymi zasadami i najwyższej jakości.

Nasze motto brzmi “nie ma rzeczy, których nie potrafimy dostarczyć”:

Wykonane specjalnie dla jednego z naszych klientów, osłony na krawędzie łopat wentylatora, zapewniają osłonę przed uszkodzeniami podczas manewrowania tymi częściami w procesach remontów silników lotniczych. Wykonane są ze specjalnej mieszanki gumy, technologią wtrysku ciśnieniowego.

Trwałe, wykonane na zamówienie pojemniki pod konkretny, skomplikowany kształt części, zapewniają najwyższą ochronę podczas procesów remontowych i transportowych dla niezwykle ważnych oraz kosztownych części lotniczych, jakimi są dyski kompresora wysokiego ciśnienia.

Specjalizujemy się nie tylko w skomplikowanych rozwiązaniach. Dostarczamy również proste detale takie jak flagi „Remove Before Flight”, wykonane z materiału metodą wyszywania lub z gumy z nadrukiem. Są one nieodłącznym elementem przemysłu lotniczego. Na potrzeby klienta flagi wykonane są z dowolnym nadrukiem i kolorem.

Te stanowiska wyposażone w komputer oraz kompletną szafkę narzędziową, bardzo ułatwiają pracę w obszarze remontów silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu mechanik ma w zasięgu ręki wszystkie niezbędne mu do pracy narzędzia. Stanowiska te dodatkowo wyposażone są w niezależne zasilanie i duży monitor.

Zgodnie z naszymi standardami urządzenia te posiadają pełną dokumentację wymaganą przez stosowne dyrektywy oraz znak CE.

Wykonane na zamówienie stanowiska to wygodne stoły z najwyższej klasy oświetleniem, miejscem na komputer oraz niewielką szafką narzędziową. Blat wykonany jest z grubej sklejki pokrytej odporną gumą NBR. Całość pomalowana jest proszkowo na wybrany przez klienta kolor. Takie stanowiska gwarantują wysoką ergonomię pracy wymaganą przy odpowiedzialnym i trudnym zadaniu, jakim jest inspekcja części silników lotniczych.

Pokrowce, uszyte są z wytrzymałego materiału, dopasowane do kształtu oraz dobrane kolorystycznie z dowolnym napisem na potrzeby klienta.

Dostarczamy również osłony zabezpieczające przed dostaniem się ciała obcego do komponentów samolotu lub silnika lotniczego.